JUBILEUM-VEILING

JUBILEUMVEILING

GLAS – KUNST – DIENSTEN

Zaterdag 9 maart | vanaf 14:00 uur | Start veiling 16:00 uur

Bethelkerk, Westwal 29a, Leerdam

Glasobjecten

Kunst

Diensten/overig

Gunt u onze (oudere) gasten ook een leuk uitje naar de Keukenhof?

Kom dan naar onze Jubileumveiling op 9 maart a.s.

De Zonnebloem bestaat 75 jaar en wij als Afdeling Leerdam e.o. vieren dat mee met al onze gasten. Donderdag 2 mei gaan we met twee bussen en speciale rolstoelbusjes naar De keukenhof in Lisse. Velen zijn er nog nooit geweest en om er nu met elkaar naar toe te kunnen: daar maken we een feestje van!

De Jubileumveiling wordt georganiseerd door De Zonnebloem Leerdam e.o. in samenwerking met Lions Club Leerdam.

Veiling

Glas uit Leerdam en nog veel meer komt er onder de hamer. Al veel mooi en bijzonder glaswerk hebben we binnen gekregen. Je kunt deze veilingobjecten op deze site bekijken.

Veel van onze gasten hebben bij de glasfabriek gewerkt en hebben ze daar prachtige verhalen over en door de jaren heen mooi glas verzameld. Glas met een verhaal. Ook een aantal van die stukken mogen wij veilen!

Tevens worden er Kunst en Diensten geveild. En er is een verkooptafel met leuke, bijzondere items. De veiling start om 16:00 uur en wordt geopend door Wethouder Kees Bel.

Catering

Onze eigen vrijwilligers zorgen voor een fantastische catering. Een inloop High Tea ( vanaf 14:00 uur) zorgt ervoor dat iedereen welkom is. Ook tijdens en na de veiling is er een catering, zo hoeft u niet persé naar huis voor het avondeten. Blijf gewoon gezellig!

Donateurs

Na onze oproep om te doneren en een mooi artikel in de krant, krijgen we al veel aangeboden. De middenstand reageert positief. En gulle bijdragen van het Nationaal Glasmuseum, De Kunstplaats Vijfheerenlanden, Galerie Verboog, Galerie Depot Leerdam, Marco Lopulalan, Gemeente Vijfheerenlanden. Maar ook objecten uit privécollecties van vrijgevige donateurs. Wilt u ook graag iets doneren? Neem dan contact op via zonnebloem.leerdam@gmail.com  of contactpersoon Lions: T 06-54282003.

Volg ons

Glasobjecten

Jaarobjecten

Servies

Kunstobjecten

Kunst

Schilderijen

Keramiek

Diensten/overig

Waardebonnen

Diverse artikelen